dragon's land
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Renard the High Prince of Veres /free/
My armor is like tenfold shields, my teeth are swords, my claws spears, the shock of my tail a thunderbolt, my wings a hurricane, and my breath death! EmptyВто Юли 26, 2016 12:01 pm by Renard †††

» аватар или подпис на предишния?
My armor is like tenfold shields, my teeth are swords, my claws spears, the shock of my tail a thunderbolt, my wings a hurricane, and my breath death! EmptyПон Юли 04, 2016 11:53 am by ianthe;

» after a week
My armor is like tenfold shields, my teeth are swords, my claws spears, the shock of my tail a thunderbolt, my wings a hurricane, and my breath death! EmptyСъб Юли 02, 2016 4:37 pm by Max Foster.

» -Станете наши приятели.
My armor is like tenfold shields, my teeth are swords, my claws spears, the shock of my tail a thunderbolt, my wings a hurricane, and my breath death! EmptyСъб Юли 02, 2016 10:08 am by -sahara

» soon comes the end.// Sahara&James
My armor is like tenfold shields, my teeth are swords, my claws spears, the shock of my tail a thunderbolt, my wings a hurricane, and my breath death! EmptyПет Юли 01, 2016 3:26 pm by -sahara

» We're running all the red lights down
My armor is like tenfold shields, my teeth are swords, my claws spears, the shock of my tail a thunderbolt, my wings a hurricane, and my breath death! EmptyПет Юли 01, 2016 3:12 pm by James Axell;

» I pick my poison. [James & Lilianne]
My armor is like tenfold shields, my teeth are swords, my claws spears, the shock of my tail a thunderbolt, my wings a hurricane, and my breath death! EmptyПет Юли 01, 2016 3:11 pm by James Axell;

» Hey brother, do you still believe in one another? Know that water is sweet but blood is thicker?
My armor is like tenfold shields, my teeth are swords, my claws spears, the shock of my tail a thunderbolt, my wings a hurricane, and my breath death! EmptyПет Юли 01, 2016 3:10 pm by James Axell;

» you were the shadow to my light-
My armor is like tenfold shields, my teeth are swords, my claws spears, the shock of my tail a thunderbolt, my wings a hurricane, and my breath death! EmptyПет Юли 01, 2016 3:09 pm by James Axell;

Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 29, на Чет Юни 23, 2016 5:29 pm

My armor is like tenfold shields, my teeth are swords, my claws spears, the shock of my tail a thunderbolt, my wings a hurricane, and my breath death!

2 posters

Go down

My armor is like tenfold shields, my teeth are swords, my claws spears, the shock of my tail a thunderbolt, my wings a hurricane, and my breath death! Empty My armor is like tenfold shields, my teeth are swords, my claws spears, the shock of my tail a thunderbolt, my wings a hurricane, and my breath death!

Писане by Alethea. Нед Юни 26, 2016 5:26 pm

i don't fit my skin


Летя.

За секунда крилете ми се разперват и тялото ми се откъсва от земята. Поглеждам нагоре и за миг се извисявам на високо в небесата. Небето, което само до преди час приличаше на облак бял дим сега е осеяно с нюанси. Сякаш някой пиян художник бе грабнал четката и бе започнал да пръска със синя, сива и черна боя. На места белотата бе закрита от синьото, а тук-там синьото бе толкова тъмно, че приличаше на черно. Не след дълго небето щеше да стане пурпурно и слънцето щеше да залезе. А аз щях да бъда на близо и да гледам тази прелестна картина.

Продължавах да летя.

Студеният вятър се блъскаше в тялото ми, проникваше през дрехите ми и караше пръстите на ръцете ми да треперят, но това беше без значение. Защото в този момент нямаше сила на света, която да може да ме спре, а след това отново се разперваха и продължаваха да ме понасят все по-нагоре. Чувсвах се неуязвима и всевластна. Кръвта пулсираше във вените ми, погледът ми беше леко размазан, а тялото ми вибрираше, изпълнено с адреналин. Всеки път, когато летях нещо с мен се случваше и съзнането ми напълно се изпразваше. Нищо нямаше значение, освен аз и небето около мен. В този момент, то беше единственото нещо, което познавах. Моят най-добър приятел, моето единствено семейство и свободата, от която толкова отчаяно се нуждаех.


Летях.


Крилата ми се сблъскваха с въздуха. Вдишах дълбоко и от устните ми се отрони въздишка. Продължавам да се изкачвам още по-нагоре в небето и това караше сърцето ми да трепти от щастие. И точно от това имах нужда. Чувствах се свободна. Жива. Истинска. Всички проблеми и житейски драми бяха отдавна забравени и изоставени някъде далеч, далеч на земята. В момента дори не можех да си спомня защо изобщо се бях занимавала с толкова  глупави неща.


И ще продължвам да летя.

Земята отдавна се бе изгубила от погледа ми. Очите ми се плъзнаха на долу и устните ми се разтегнаха в лека усмивка. Сградите и хората изглеждаха като малки точици на повърхността. Толкова далечни и незначителни. Понякога си мислех, че единственото за което продължавам да живея са тези редки моменти на спойствие и покой. Обичах ги, колкото и обичах да гледам земята от високо, да чувствам нежният полъх на вятъра, слънчевите лъчи, които галят кожата ми и облаците, които ме заобикалят от всякъде.


Може и да не бях дракон, но небето бе моят истински дом.

Знаете ли защо?

Защото след като веднъж сте полетяли винаги ще ходите по земята с очи вперени в небето.
Там където сте били и копнеете да се върнете...
Dallia Gale Clark|half-blooded|24|dark blue, dark red, purple, light blue|Rosie Lesli
Alethea.
Alethea.

Брой мнения : 40
Join date : 23.06.2016

Върнете се в началото Go down

My armor is like tenfold shields, my teeth are swords, my claws spears, the shock of my tail a thunderbolt, my wings a hurricane, and my breath death! Empty Re: My armor is like tenfold shields, my teeth are swords, my claws spears, the shock of my tail a thunderbolt, my wings a hurricane, and my breath death!

Писане by -sahara Нед Юни 26, 2016 5:39 pm

Добре дошла
-sahara
-sahara

Брой мнения : 324
Join date : 22.06.2016

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите